O nas

Od ponad 30 lat tworzymy dla Was wspaniały smak naszych naturalnych produktów.

W naszej pracy łączymy wiedzę, doświadczenie oraz tradycję z najnowszymi trendami kulinarnymi, tworząc wysokiej jakości produkty o wyjątkowym smaku.

Zgodnie z naszą filozofią przetwory przez nas oferowane nie zawierają żadnych zbędnych dodatków ani konserwantów – dzięki temu mamy gwarancje, że są one w 100% naturalne.

Wiemy, że jedynie najwyższej jakości owoce i warzywa zasługują na to, aby trafić do naszych produktów. Świadomość, że jesteśmy w kuchni wielu ludzi na całym świecie sprawia, że chcemy dawać to, co najlepsze, dlatego starannie dobieramy do naszych przetworów jedynie najwyższej jakości składniki. Nasze doświadczenie pozwala łączyć nam tradycję z nowoczesnością, tworząc nowe, unikalne receptury oraz różnorodne smaki.

danie-urbanek
pomidory-szuszone

Nie zapominamy także o rozwoju oraz ciągłym doskonaleniu technologii i możliwości produkcyjnych, inwestując w rozwój nowoczesnego, wyspecjalizowanego parku maszynowego. Wiemy, że jedynie utrzymanie najwyższych standardów zapewnia najlepszą jakość naszych przetworów, dlatego nadzorujemy ich przebieg w całym etapie procesu produkcji, zaczynając od momentu upraw i zbiorów. Potwierdza to wdrożony przez nas oraz corocznie certyfikowany system International Food Standard.

Wychodząc naprzeciw rosnącym oczekiwaniom naszych klientów, tworzymy i dopracowujemy receptury produktów tak, aby ich doskonały smak i wysoka jakość spełniły wszystkie wymagania, pozostając na niezmiennie wysokim poziomie.

,,
Jakość i smak naszych produktów docenili klienci na całym świecie.

Nasi partnerzy handlowi docenili naszą kulturę pracy oraz wysokiej jakości produkty, co umożliwiło nam nawiązanie współpracy z wieloma znanymi światowymi markami oraz ekspansję nie tylko na terenie kraju, ale także na rynki zagraniczne.

mapa